O nas

Guardini

TWORZYMY HISTORIĘ - GUARDINI

Dawno, dawno, dawno temu we Włoszech było sobie małe laboratorium… Nasza opowieść rozgrywa się w Turynie w 1947 roku. Niewielka manufaktura początkowo zajmowała się bardzo obszerną dziedziną sprzętu gospodarstwa domowego. Klienci cenili jej produkty i pomysłowość w ich stosowaniu. W przeciągu zaledwie kilku lat rozrosła się dość znacząco. Klienci w swoich opiniach zawsze twierdzili zgodnie, że małe przedsiębiorstwo cechuje praca twórcza, kunszt, wyjątkowa kreatywność i ciągłe usprawnianie - poprzez badania i eksperymenty prowadzące do innowacyjnych rozwiązań. W latach 70 -tych nastąpił ogromny przełom, ponieważ ta mała fabryczka stała się dużą firmą. W tym czasie podjęto bowiem kluczową dla rozwoju decyzję o wyborze jednej specjalizacji. Od tego momentu nabrała ogromnego rozpędu. Dziś minęło przeszło 70 lat, a firmę nieustannie cechuje doświadczenie, pasja, kreatywne rozwiązania, innowacyjność i szacunek do tradycji, dzięki którym początkowo mała, rodzinna firma stała się globalną organizacją.


Guardini

FILOZOFIA MARKI GUARDINI

PASJA NABIERA KSZTAŁTU

Doświadczanie, pasja i kreatywność – czyli MADE IN ITALY.

Od 70 lat firma Guardini jest światowym liderem w produkowaniu wyrobów do pieczenia. Z pasji do tradycji, do jakości środowiska naturalnego i ojczystego kraju - firma stworzyła strategię, która ma na celu promocję wartości jakimi kieruje się na co dzień. Marka Guardini jest znana i ceniona na całym świecie. Jej historia pokazuje jak z pasji, kunsztu, twórczą pracą można osiągnąć znakomite zdolności produkcyjne oparte na ciągłych badaniach prowadzących do niesamowitych i innowacyjnych rozwiązań. Stąd się wzięła myśl przewodnia firmy towarzyszącą jej od lat, czyli „Pasja nabiera kształtu”.

Nasza firma od lat identyfikuje się z przesłaniem, że każdy z nas tworzy własną historię. Nieodłącznym elementem naszego myślenia jest tradycja, którą każdy z nas wyniósł z domu i dla której mamy ogromny szacunek. Dzięki niej nasza firma ma tak bogate doświadczenie i dorobek. Zależy nam na tym, żeby opowiadać nasze historie i tworzyć je wspólnie z Wami każdego dnia.

#każdytworzyhistorię

Smak Włoskiej Tradycji

Zamknij oczy, wyobraź sobie całą wielopokoleniową rodzinę przy wspólnym stole, a na nim tradycyjne włoskie posiłki przyrządzone według starych przepisów seniorki rodu. Prawda, że to wyjątkowy widok? Na co dzień zabiegani, żyjąc w pędzie - zapominamy o tradycjach. Włosi są mistrzami celebrowania wspólnych posiłków i pielęgnowania tradycji. Przenieś się wraz z nami i czerp inspirację z włoskich receptur. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom idealne rozwiązanie do wyrażania siebie w kuchni.

Dzieło sztuki w Twojej kuchni.

Pieczenie jest bardzo ekscytującym zajęciem, a każdy wypiek traktujemy jak dzieło sztuki. Z miłości do sztuki pieczenia. To nie tylko łączenie składników, dzięki którym powstaje wypiek, to coś znacznie więcej. To radość płynąca z poznawania zapachów, łączenia kolorów, cała paleta smaków i poszukiwanie idealnych połączeń stanowiących o końcowym kształcie dzieła. To sztuka bogata w moc odczuwania wieloma zmysłami.

Z miłości, do pieczenia.

Z miłości do pieczenia i tradycji, już od ponad 70 lat tworzymy innowacyjne produkty wysokiej jakości specjalnie dla Was. Stworzyliśmy całą paletę kształtów, kolorów aby spełnić wszystkie Wasze oczekiwania, potrzeby i przepełnić cały dom zapachem cudownych wypieków.

Od pasji, do perfekcji.

Zaangażowanie i pasja prowadzi do perfekcji oraz tak ważnej dla nas jakości naszych produktów. Dla nas jakość to również dobre środowisko pracy, jakość surowców wykorzystywanych do produkcji naszych foremek, szacunek dla środowiska naturalnego i zrównoważony rozwój. To wszystko zawiera się w naszych działaniach oraz w haśle bliskim naszemu sercu „MADE IN ITALY”.


Guardini

WARTO WIEDZIEĆ – Z CZEGO PRODUKUJEMY?

Piekąc ciasto, babeczki, mięso, warzywa - zawsze starasz się dobierać jak najlepsze składniki. Identycznie jest z naszymi produktami. Zawsze wybieramy te, które gwarantują najwyższą jakość naszych produktów.

Czy często zastanawiasz się z czego wykonane są produkty, które kupujesz i czy są dla Ciebie w pełni bezpieczne?

Do produkcji naszych foremek używamy czystej stali o niskiej zawartości węgla, która doskonale przewodzi ciepło. Pozwala to na szybkie i równomierne wypiekanie. Dzięki swoim unikatowym właściwościom i z różnego rodzaju dodatkowymi powłokami nieprzywierającą tworzy idealne połączenie. Umożliwia to perfekcyjne wyjmowanie ciast i ciasteczek z form bez przywierania do powierzchni.

Nasze produkty są przetestowane i mają certyfikaty najlepszych oraz uznanych laboratoriów. Zanim trafią do sprzedaży podlegają ścisłej kontroli. Ważną informacją dla konsumentów jest także fakt, że żaden produkt nie zawiera PFOA ani żadnych innych szkodliwych składników zagrażających życiu i zdrowiu. Jest dla nas bardzo ważne aby nasze produkty były produkowane z najlepszych surowców naturalnych.


Guardini

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

To ważne pytanie, które warto zadać sobie przed zakupem. Jest wiele podobnych produktów, ale czy są tak wyjątkowe? Sami sobie odpowiedzcie. Od lat stawiamy na najwyższą jakość naszych form. Dzięki temu są również bardzo trwałe i dłużej cieszymy się z ich używania.

Wyróżnia nas:

  • etyczne podejście do pracowników;
  • wspieranie Praw Człowieka i Praw Dzieci;
  • jesteśmy firmą z misją, dla której ważne jest dbanie o zasoby naturalne i środowisko;
  • gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów;
  • używamy wyłącznie najlepszych naturalnych surowców do produkcji;
  • mamy konkurencyjne ceny.

Będziemy zaszczycenie – jeśli decydując się na wybór naszych produktów – podzielisz nasze wartości i uznasz, że Twoja pasja do pieczenia, dzięki naszym formom nabrała odpowiedniego kształtu.

Gero Sp. z o.o.

Adres Siedziby (Korespondencyjny):
Gero Sp. z o.o.
ul. Połczyńska 126
01-304 Warszawa

tel. +48 (22) 583 10 33
fax. +48 (22) 583 10 44

e-mail: gero@gero.pl
http: www.gero.pl


Adres Rejestrowy:
Gero Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 47/1
00-697 Warszawa

NIP: 526-015-16-32
REGON: 002156516
BDO: 000017681
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy
KRS 0000082683
Kapitał Zakładowy: 520.000,00 PLN